İade Kargo Toplama

Bir Günde Kargo bu hizmeti sayesinde birçok gereksiz prosedürü ortadan kaldırarak, müşterilerine adresten toplama ve adrese teslim etme ayrıcalığını sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana tüketici haklarını gözeterek hizmet veren Bir Günde Kargo, müşteri memnuniyeti adına teknolojiye yaptığı yatırımla kargodaki iade sorununa kalıcı bir çözüm getirmeyi başarmıştır. Tüm süreçlerin yerinde yönetilmesi gerektiğine inanan Bir Günde Kargo, çağın gereği olarak gerçekleştirdiği ileri teknoloji yatırımı sayesinde iade kargo toplama hizmetini geliştirmiştir. Bu hizmet sayesinde müşteri, internet üzerinden almış olduğu ürünü beğenmediğinde ve iade etme hakkını kullanmak istediğinde mobil ya da masaüstü cihazı üzerinden anında iade kargo kodu oluşturabilir. Bu kodla elden teslim almak koşuluyla kargo, firmanın herhangi bir mağazasına veya deposuna yine elden teslim edilir.
Bir Günde Kargo bu hizmeti sayesinde birçok gereksiz prosedürü ortadan kaldırarak, müşterilerine adresten toplama ve adrese teslim etme ayrıcalığını sunmaktadır. İade kargo toplama hizmeti değişim talepleri için de geçerlidir.