AYNI GÜN TESLİM

 

Aynı Gün Teslimat Garantisi

Bir Günde Kargo olarak saat 14.00’e kadar yapılan alışverişlerde, alıcı ile anlaşmış olduğumuz süre içinde teslim edilmeyen kargonun ücretini iade taahhüdü veriyoruz.

“Aynı gün teslimat” garantisi ile gerek iş ortaklarımızın gerekse müşterilerimizin, dijital hayatın hızına ayak uydurması için zamanı tasarruflu ve doğru kullanmasına yardımcı oluyoruz.

 

-24 saatte teslim

Esnek operasyon yapımız, güçlü teknolojimiz, özel takip sistemimiz ve tecrübeli saha çalışanlarımız sayesinde şartlar ve koşullar ne olursa olsun maksimum 24 saat içinde sorunsuz bir şekilde teslimatınızı gerçekleştiriyoruz.

Sunduğumuz hızlı ve güvenli teslimat sayesinde alıcının günlerce kargo beklemesi derdine son veriyoruz.

 

-Güvenilir ve hızlıyız

Özellikle e-ticaret platformlarının ilgi gösterdiği aynı gün teslim kargo hizmetimizde, kurum ve müşterilerin tüm süreçleri mobil ya da masaüstü cihazlarla online olarak takip edebilmesine imkan tanıyoruz. Bir Günde Kargo’ya özgü online takip sistemi sayesinde alıcı, her durumda kargosunu güvenle teslim aldığı gibi ödemesini yaptığı yeni ürün ya da hizmete anında ulaşıp, deneyimleme şansı yakalamaktadır.

Teslimat adresini fotoğraflayarak verdiği hizmeti kontrol altına alan ve müşterisine doğrulatan, onay alan ve kaybolma riskini tamamen ortadan kaldıran özel yazılımımız, müşterilerimizin güvenliği ve kargosunun emniyeti üzerine inşa edilmiştir.