AYNI GÜN TESLİM

 

Bir Günde Kargo olarak saat 14.00’e kadar aldığınız siparişlerin kargolarını adresinizden alıyor ve aynı gün adreslerine teslimatını gerçekleştiriyoruz. Anlaşmış olduğumuz süre içerisinde teslim edilmeyen kargolarınızın ücretini iade taahhüdü veriyoruz.

“Aynı gün teslimat” garantisi ile iş ortaklarımızın ve müşterilerinin, dijital hayatın hızına ayak uydurarak, zamanı tasarruflu ve doğru kullanmasına yardımcı oluyoruz.

 

-24 saatte teslim

Esnek operasyon yapımız, güçlü teknolojimiz, özel takip sistemimiz ve tecrübeli saha çalışanlarımız sayesinde şartlar ve koşullar ne olursa olsun maksimum 24 saat içerisinde sorunsuz olarak teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sunduğumuz hızlı ve güvenli teslimat sayesinde alıcının günlerce kargo bekleme derdine ve uzadıkça uzayan kargo süreçlerine son veriyoruz.

 

-Güvenilir ve hızlıyız

Özellikle e-ticaret platformlarının ilgi gösterdiği aynı gün teslim kargo hizmetimizde, kurum ve müşterilerin tüm süreçleri mobil ya da masaüstü cihazlarla online olarak takip edebilmesine imkan tanıyoruz. Bir Günde Kargo’ya özgü online takip sistemimiz sayesinde alıcı, kargosunun her anını aktif olarak takip edebiliyor ve anlık olarak kurye ile iletişime geçebiliyor.

Teslimat adresinin fotoğrafını GPS verileri ile doğrulayarak ve teslimat esnasında güvelik kodu ile teslimatı gerçekleştirerek verdiğimiz hizmeti kontrol altına alıyor, kargolarınızın kaybolma riskini tamamen ortadan kaldırıyoruz.Teklif Alın

Teklif Alın

Aşağıdaki formu doldurarak talebinizi satış departmanımıza iletebilirsiniz. Yetkili personelimiz talebinize en kısa sürede yanıt verecek ve size en uygun çözümü sunacaktır.


HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İSTERMİSİNİZ?

Bizimle iletişime geçin. İhtiyaçlarınıza uygun teslimat çözümlerini birlikte belirleyelim.