Bir Günde Kargo, "Her Şey Bir Günde" sloganıyla kargo sektöründe yaşanan sorunlara kalıcı çözümler üretmek ve sektöre yenilikçi bir bakış açısı sunmak fikrinden doğmuştur.

Bu alanda; teknolojiyi, sektörel deneyimlerimizi, çalışkanlığımızı ve işimize olan sevgimizi sermaye ederek “Her Şey Bir Günde” sloganı ile hikayemizi yazmaya başladık.

Hikayemiz 2018 yılında Lojistik ve kargo sektöründe yöneticilik görevi almış dört profesyonelin ortaklığıyla başladı. E-ticarette artan hızlanma ve satın almadaki davranış değişikliklerinin kargo-lojistik sektörünü daha da önemli konuma getireceği ön görüsüyle yola çıktık. Hedefimiz, sektörde yaşanan sıkıntılara kalıcı çözüm getirecek yeni bir düzen oluşturmaktı.

Bugün geldiğimiz noktada, 14 dakikada yaptığımız teslimatla kendimizle yarışıyoruz. Kullandığımız teknoloji ve sıra dışı hizmetlerimiz sayesinde iade oranımızı sıfırda tutuyoruz. 725 kişilik çalışanımız ve 632 aracımız ile günlük 50.000 adet, aylık 1 milyon 250 bin kargonun işlem gördüğü, Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarının çözüm ortağı bir şirketiz. Hedefimiz, sektörün ilk üç oyuncusu arasında yer almak ve ülkemiz ekonomisine en büyük katma değeri sağlamak.

Bir Günde Kargo olarak alışılagelmiş kargo hizmetlerinin dışına çıkarak işletmeler için verimli, kolay ve son derece hızlı lojistik çözümler üretiyor, akabinde tecrübeli kadromuz ile son derece titizlik göstererek hayata geçiriyoruz.


HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İSTERMİSİNİZ?

Bizimle iletişime geçin. İhtiyaçlarınıza uygun teslimat çözümlerini birlikte belirleyelim.