Hakkımızda

Bir Günde Kargo, "Herşey Bir Günde" sloganıyla kargo sektöründe yaşanan sorunlara kalıcı çözümler üretmek ve sektöre yenilikçi bir bakış açısı sunmak fikrinden doğmuştur.

Bir Günde Kargo olarak alışılagelmiş kargo hizmetinin dışına çıktık ve işletmeler için “hem verimli, hem kolay hem de son derece hızlı lojistik çözümleri” sunduk. Teknolojiyi, sektörel deneyimlerimizi, çalışkanlığımızı ve işimize olan sevgimizi sermaye ettik. “Her Şey Bir Gün’de” sloganı ile hikayemizi yazmaya başladık.

Hikayemiz 2018 yılında Lojistik ve kargo sektöründe yöneticilik görevi almış dört profesyonelin ortaklığında başladı. E-ticarette artan hızlanma ve satın almadaki davranış değişikliklerinin kargo-lojistik sektörünü daha da önemli konuma getireceği ön görüsüyle yola çıktık. Hedefimiz, sektörde yaşanan sıkıntılara kalıcı çözüm getirecek yeni bir düzen oluşturmaktı.

Bugün geldiğimiz noktada, 14 dakikada yaptığımız teslimatla kendimizle yarışır konumdayız. Kullandığımız teknoloji ve sıra dışı hizmetlerimiz sayesinde iade oranımız sıfır. 200 kişilik çalışanımızla, günlük 8.000 adet, aylık 250 bin kargonun işlem gördüğü, Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarının çözüm ortağı bir şirket konumundayız. Hedefimiz, sektörün ilk üç oyuncusu arasında yer almak ve ülkemiz ekonomisine en büyük katma değeri sağlamak.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İSTERMİSİNİZ?

Bizimle iletişime geçin. İhtiyaçlarınıza uygun teslimat çözümlerini birlikte belirleyelim.

WhatsApp İletişim
WhatsApp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?