HAKKIMIZDA

BirgündeKargo, Herşey Bir Günde anlayışından esinlenerek günümüzdeki kargo sorunlarına kesin çözümler üretme düşüncesinden doğmuştur.

Türkiye de kargo sektörü, kargo şirketlerinin tekeli ve keyfiliği ile çağımızın gerekliği olan hızlı ve güvenli teslimat isteyen ve bir türlü istekleri çözüme ulaşmayan, müşterilerin arasına sıkışmış olarak sorunlu bir şekilde devam etmektedir.

 

Türkiye de kurye sektörü ise kargodaki katı kurallardan kaçan çözümü kurye şirketlerinde arayan müşteriler ile çağa uyum sağlayamayan kalifiye personel yetiştiremeyen teknolojisini sahaya aktaramayan ve her işi yaparız anlayışı ile hareket eden kurye firmaları arasında çıkış mücadelesi vermektedir.

 

 

BirgündeKargo,Kargo ve Kurye sektöründeki olumsuzlukları görerek Herşey Bir Günde anlayışı ile tüm kargo operasyonunu siz değerli müşterilerimizin hak ettiği gibi bir günde güvenli ekonomik hızlı bir şekilde çözüme kavuşturup günlük teslimat sağlama düşüncesini benimseyen, şirket kurucu ortakları ve yöneticileri ise 2006 yılından beri Lojistik, Dağıtım, Nakliyat ve Kurye Hizmetleri alanında Türkiye ve Uluslararası arenada gerek yönetici gerekse denetçi olarak görev yapan kişilerden oluşmaktadır.

WhatsApp chat