KURUMSAL AĞIMIZ

Türkiye de kargo sektörü, kargo şirketlerinin tekeli ve keyfiliği ile çağımızın gerekliği olan hızlı ve güvenli teslimat isteyen ve bir türlü istekleri çözüme ulaşmayan, müşterilerin arasına sıkışmış olarak sorunlu bir şekilde devam etmektedir.

Türkiye de kurye sektörü ise kargodaki katı kurallardan kaçan çözümü kurye şirketlerinde arayan müşteriler ile çağa uyum sağlayamayan kalifiye personel yetiştiremeyen teknolojisini sahaya aktaramayan ve her işi yaparız anlayışı ile hareket eden kurye firmaları arasında çıkış mücadelesi vermektedir.

BirgündeKargo,Kargo ve Kurye sektöründeki olumsuzlukları görerek Herşey Bir Günde anlayışı ile tüm kargo operasyonunu siz değerli müşterilerimizin hak ettiği gibi bir günde güvenli ekonomik hızlı bir şekilde çözüme kavuşturup günlük teslimat sağlama düşüncesini benimseyen, şirket kurucu ortakları ve yöneticileri ise 2006 yılından beri Lojistik, Dağıtım, Nakliyat ve Kurye Hizmetleri alanında Türkiye ve Uluslararası arenada gerek yönetici gerekse denetçi olarak görev yapan kişilerden oluşmaktadır.

     

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çeşitli projeler üreten Traksan Lojistik, teknolojiyi etkin olarak kullanabilmek için teknoloji yatırımlarını sürekli yenilemektedir. Bu nedenle güncel teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekteyiz.
Kendi SUNUCU ağımız ve kendi özel yazılımlarımız ve anbean takip sağlayabilen GPS destekli sistemlerimiz sayesinde projelerimizi daha hızlı sonuca ulaştırır daha verimli hizmet sunar ve daha etkin kontrol sağlarız.

Yazılımlarımız, müşterimizin kendi teknolojisi ile uyumlu hale getirebiliriz ve etkin bir entegrasyon sağlayabiliriz, bu sebep ile iş gücünü minimuma indirerek hata payını sıfıra indirecek teknolojik işbirlikleri kurabilmekteyiz.

Biz, Traksan Lojistik olarak “Dağıtım” kelimesinin altına bir çok model ekledik ve müşterimizin belirli kalıplardan kurtulmasını sağlamayı hedefledik. Bu bağlamda, E-Ticaret Lojistiğinden Araçlı Paket Taşımacılığına, Adresli/İmzalı Evrak Dağıtımından Broşür (Insert) Dağıtımına, Hane Kapısı Dağıtımından Elden Dağıtıma, Motorlu Kuryelerimizden Yaya Kuryelerimize, Şehiriçi Taşımacılıktan Şehirlerarası Taşımacılığa kadar hepsi bizim için dağıtım demektir. Ve bu alanlarda söz sahibi olmayı ve kurumsal, güvenilir, tercih edilen bir MARKA olmayı hedefliyoruz.

Bu hedefimize koşarken çok çeşitli adımlar attık, kendi SUNUCU ağımız ile kendi bilgisayar yazılımlarımızı hayata geçirdik, kendi marka logolu araçlarımızdan kendi markamız altında faaliyet gösteren dağıtım personellerimizi oluşturduk. Esnek yapımız sayesinde dağıtım faaliyetleri kapsamında “SAAT” sınırlaması ortadan kaldırdık ve müşterimizin isteği doğrultusunda, istediği vakitte gönderisini adresine ulaştırır hale geldik.

Traksan Lojistiği Marka Kılan Değerler;

Sürekli gelişen dünya şartlarına paralel olarak gelişen müşteri ihtiyaçlarını doğru anlamak, tam zamanında, eksiksiz ve en uygun maliyetle karşılayabilmenin profesyonellik olduğunu benimsedik.

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza değer yaratacak her türlü yenilik ve teknolojiye açık olmayı ilke edindik.

Müşteri güveninin en temel prensip olduğunu kabul ettik.

Proje kültürünü etkin olarak yaygınlaştırarak takım ruhu ile çalışan ekip arkadaşlarımıza ihtiyaç olduğunu biliyor ve bu şekilde ekip oluşturmayı olmazsa olmaz kural olarak belirledik.

Sürekli yeniliklere açık olmanın gerekliliğini bilerek teknolojiyi yakinen takip etmemizin önemini kavradık.
Lojistik faaliyetlerinin her aşamasında doğru-hızlı-hatasız-sürekli ve şeffaf iş yapıda olmamız gerektiğini düşündük.

Her durum ve ortamda güvenliği elden bırakmamamız gerektiğini ve sürekli kontrol altında olmanın bize fayda sağlayacağını ve bizi ve işimizi geliştireceğini, bize kalite katacağını düşündük.

Ve “Her zaman güvenlik ve her zaman güvenilirlik” sloganını benimsedik.

Müşteri ve iş ortaklarımızın 7/24 bilgi edinme hakkı olduğunu kabul gördük.

Traksan Lojistik olarak birinci önceliklerimiz ve bizi biz kılan değerlerimiz bunlardır.

WhatsApp chat