Kriterli Dağıtım

Dergi, gazete, davetiye, mektup, bülten, fatura, katalog, ekstre, hediye paketi, promosyon tanıtım ürünü vb. gibi adrese dayalı kişiye özel gönderilerin, zamanında ve raporlanabilir bir şekilde, imza karşılığında kanıtlı dağıtımları yapılmaktadır.

Belirli bir kritere yönelik özel olarak tasarlanan dergi, gazete, davetiye, mektup, bülten, fatura, katalog, hediye paketi, promosyon tanıtım ürünü vb. gibi adrese dayalı kişiye özel gönderilerin, zamanında ve raporlanabilir bir şekilde, imza karşılığında dağıtımları yapılmaktadır.
Türkiye’de ilk kez dağıtımlarını QRCode sistemiyle gerçekleştiren Bir Günde Kargo, bu sisteme Geocoded GPS ve Nokta Bazlı Fotoğraf’ın da eklenmesiyle oluşan ve kendisi için özel olarak geliştirilen bir yazılım kullanmaktadır. QRCode sistemi ilk kez 2010 yılında Japon Ulusal Posta Teşkilatı (JPH) tarafından dağıtım sektöründe kullanılmış ve dünyaya yayılmıştır. Online ve anlık olarak özel şifrelerle sunulan bu hizmet, yasalara uygun olarak, BTK ve KVKK yönlendirmeleri doğrultusunda profesyonel güvenlik önlemleriyle verilmektedir.